۱۳۹۲ آذر ۲۵, دوشنبه

دانلود هات اسپات شیلد 2014 کامل آخرین نسخه به صورت رایگان | download Hotspot Shield

دانلود هات اسپات شیلد 2014 کامل آخرین نسخه به صورت رایگان


دانلود هات اسپات شیلد 2014 کامل آخرین نسخه به صورت رایگان


دانلود هات اسپات شیلد 2014 کامل آخرین نسخه به صورت رایگان

تغییر IP برنامه هات اسپات شیلد 2014 دانلود آخرین نسخه به طور مستقیم برنامه هات اسپات شیلد بهترین نرم افزار برای تغییر IP و متخصص در باز کردن سایت های مسدود شده بهترین پروکسی را به شکستن به سایتهای مسدود شده به صورت رایگان
شما می توانید آی پی را تغییر دهید , حفاظت از حریم خصوصی , تغییر آی پی , دسترسی به سایت های مسدود شده , لینک مستقیم , باز کردن سایت های پروکسی , برنامه پروکسی ارشد , گشت و گذار در اینترنت با خیال راحت

امنیت، حریم خصوصی، آزادی

رمزگذاری Hotspot Shield VPN امنیت گشتوگذار شما در اینترنت را تضمین می کند، از حریم خصوصی شما محافظت نموده و به شما اجازه دسترسی به کلیه سایتهای محبوبتان را میدهد. Hotspot Shieldهر دو نسخه رایگان و غیررایگان Elite را عرضه مینماید.
الآن حماية كاملة من البرامج الضارة Hotspot Shield جديد، يقدم برنامج .إعرف أكثر.

Hotspot Shieldدرباره

با رمزگذاری HTTPS، جلسه وب، دادهها، خرید اینترنی، و اطلاعات شخصی خود را محافظت نمایید.
از خود در برابر دزدی هویت محافظت نمایید
آدرس IPخود را برای حفظ حریم خصوصی خود در اینترنت، پنهان نمایید.
بدون سانسور، به کلیه مطالب به صورت خصوصی دسترسی پیدا نمایید،فایروالها را دور بزنید.
خود را در برابر جاسوسان در نقاط دسترسی Wi-Fi، هتلها، فرودگاهها، و دفاتر شرکتها، محافظت نمایید
در اتصالات سیمی و بیسیم به یک شکل کار میکند. پهنای باند نامحدود ارائه مینماید.
بر روی PC و Mac، و سیستمعاملهای جدیدWindows 7 و Snow Leopard کار میکند

در تمام طول مدت اتصال شما به اینترنت ایمنی شما را تضمین مینماید؛ اتصال شما را هم در شبکه اینترنت خانگی شما و هم در شبکههای اینترنت عمومی (چه سیمیو چه بیسیم) محافظت مینماید. Hotspot Shield از طریق تضمین امنیت شما بوسیله HTTPS، کلیه تعاملات شما را در وب (خرید، پرکردن فرمها، دانلودها)، از هویت شما نگهبانی میکند. همچنین Hotspot Shield هویت شما را از وبسایتهای شخص ثالث و شرکت ارائهدهنده اینترنتتان مخفی نگه میدارد. در کل زمان دسترسی شما به اینترنت، بوسیله Hotspot Shield شما به صورت ناشناس خواهید بود مگر اینکه خودتان تصمیم بگیرید اطلاعات شخصی خود را در یک سایت وارد کنید. وب را به خاطر آزادی بیان ، سازماندهی و برقراری ارتباط از طریق آن دوست داریم. Hotspot Shield دسترسی به کلیه اطلاعات اینترنتی را میسر نموده و آزادی دسترسی به کلیه محتوای وب را به صورت آزادنه و ایمن فراهم مینماید. کل زمان استفاده خود را از اینترنت محافظت نموده و مطمئن شوید که حریم خصوصی شما در اینترنت، رمزهای عبورتان، شمارههای کارتهای اعتباریتان، و کلیه دادههای شما با Hotspot Shield محفوظ است. یک نرمافزار ضدویروس استاندارد از PC شما محافظت مینماید، نه از فعالیتهای شما در وب.به همین دلیلAnchorFree مفتخر است Hotspot Shield را به شما پیشنهاد نماید. نرمافزار ما اتصال اینترنتی شما را ایمن، خصوصی و ناشناس نگه میدارد.

100 درصد امنیت کامل با VPN

Hotspot Shieldیک شبکه خصوصی مجازی (VPN) را بین PC یا iPhone شما و گذرگاه اینترنت ایجاد مینماید. این تونل غیرقابلنفوذ امکان مشاهده فعالیتهای اینترنتی، پیامهای فوری، دانلودها، اطلاعات کارت اعتباری یا هر چیز دیگری که شما بر روی شبکه ارسال میدارید را از جاسوسان، هکرها، و شرکت ارائهدهنده خدمات اینترنتی شما سلب مینماید. دانلود نرمافزار امنیتی Hotspot Shield رایگان بوده و از آخرین فنآوری VPN استفاده میکند و نصب و استفاده از آن نیز ساده میباشد.

برنامه صدور : Hotspot Shield 3.20
اندازه برنامه : 5.46 MB
سایت رسمی : hotspotshield.com

۹ نظر:

 1. برنامه تغيير آي پي

  پاسخحذف
 2. هات اسپات شیلدآخرین نسخه

  پاسخحذف
 3. سلام دانلود کامل نمیشه

  پاسخحذف
 4. هشدار تغییر آیپی بد جرمی است

  پاسخحذف
 5. میشه واسم بفرستین

  پاسخحذف
 6. متاسفنانه من دانلود کردم و نصب کردم ولی عمل نمی کنه و باز نیشه قبلا اینطور نبود لطفاً راهنمایی کنید

  پاسخحذف
 7. خیلی کس کشید خالی بندی واجبه

  پاسخحذف